O nás

René MOTO s.r.o.

Informace o naší společnosti

Firma René MOTO s.r.o. - servis motocyklů a motoshop vznikala už v mém mládí, kdy jsem se začal zajímat o motocykly a v hlavě se rodila myšlenka "mít motoservis".

Moje první kroky k motocyklům - minibikům byly ve firmě Blata.

Pak přišla nabídka pracovat jako mechanik v nově vzniklém závodním týmu AB Motoracing. V týmu jsem působil dvě a půl sezony a získal spoustu nových zkušeností ze světa závodů GP 125, od Mistrovství republiky přes Mistrovství evropy až po půl sezony v Mistrovství světa.

Následující čtyři roky jsem působil jako mechanik ve značkovém servisu Honda Brno Řečkovice. V tuhle dobu už jsem se hodně zabýval opravami pro své kamarády ve své malé dílně.

Od roku 2010 jsem převzal prostory servisu a motoshopu v Rájci, kde dříve působila firma A+A Moto.

Provozuji servis motocyklů silničních, enduro, motocros, skútrů. Motoshop s náhradnímy díly a širokým sortimentem pto motorkáře.

Změna v našem podnikání v motobranži nastala v roce 2017.  Začali  jsme spolupracovat s firmou Nevimagroup a stali jsme se dealerem motocyklů, skútrů značek Benelli, Keeway, SYM. 

Museli jsme začít hledat nové prostory pro naši firmu. Od sezony 2019 působíme na nové adrese. Prostory firmy se zvětšily. Prodejna nabízí vystavené motocykly, skútry, spoustu oblečení, doplňků, náhradních dílů .....

Servisní prostor je také větší, přibyly zvedací plošiny, vybavení, diagnostika ......

Další změna nastala pro sezonu 2021 - RenéMOTO - Rudolf Kakáč se změnilo na René MOTO s.r.o.

Začali jsme se aktivně věnovat servisu a prodeji čtyřkolek. Spolupracujeme s firmou Gorex, která je importérem značek GOES a STELS. 

Mým cílem je poskytovat kvalitní a seriózní služby v oblasti moto.

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání