Náš kód: P157285

JJM PITBIKE Y125 DUAL PURPOSE 14/12
29 990 Kč
+ -

Popis a parametry

Typ motoru: čtyřdobý jednoválec, červená barva Objem motoru: 125ccm Chlazení motoru: vzduchem Startování: elektrickým startérem, volitelně startovací pákou Převodovka: 4 rychlosti Spojka: více lamelová v olejové lázni, manuálně ovládaná Box filtru vzduchu v rámu. Hliníkový tlumič výfuku. Ergonomické páčky spojky a brzdy z lehké slitiny. Zadní kyvná vidlice z hliníkové slitiny. Odpružení - přední: teleskopická vidlice 770 mm Odpružení - zadní: mono pružina, seřiditelná, s obalem proti blátu Brzdy: kotoučové, dvoupístkové, zubaté kotouče Kvalitní příhradový červený rám, červené sedadlo a červené rukojeti. Délka: 1850 mm Výška: 1030 mm Rozvor kol: 1330 mm Výška sedadla: 800 mm Přední kolo: 17" Zadní kolo: 14" možno objednat s předním 14"/ zadním 12" za příplatek 1500Kč/55€. Zadní kolo se zajištěním pneumatiky proti prokluzu /halter/. Vestavěné počítadlo provozních motohodin, spínací skříňka. Příbal motocyklu obsahuje dvě přední masky jednoduše zaměnitelné – přední cross štítek nebo přední enduro štítek s LED osvětlením. Nosnost: 80 kg

JJM Y125 DUAL PURPOSE - Naprosto revolučně řešená řada špičkových pitbike české značky JJM s nadstandartní výbavou a službami!!!

Enduro i motokrosový motocykl v jednom.

Hlavní výhody JJM Y125:

- Jde o vysoce kvalitní stroje se značkovým motorem YX, možnost startovat elektrickým startérem nebo nožní startovací pákou.

- Přední maska s osvětlením ve stylu „Enduro“. V příbalu motocyklu je i přední číselná tabulka pro použití jako cross motocykl.

- Vynikající design motocyklu – s kvalitními plasty a se značkovými polepy

- Spojovací materiál – spoje jsou zajištěny proti povolení

- Výkonné tlumiče, seřiditelný zadní tlumič je dovybaven odolným obalem celého tlumiče, obal účinně chrání tlumič a výrazně prodlužuje jeho životnost.

- Kvalitní cross pneumatiky s dobrým záběrem na všech površích, nadstandardně je zadní kolo vybaveno držákem pneumatiky /halter/, který drží pneumatiku na místě při záběru pneumatiky v terénu.

Při koupi motocyklu obdržíte plně sestavený a vyzkoušený motocykl, návod k obsluze, záruční a servisní knížku pro dvouletou záruku, kompletní elektronický seznam náhradních dílů. Váš motocykl bude zaregistrován v elektronickém systému a k servisní knížce, rozkresu náhradních dílů, návodu k obsluze a objednáním dílů či doplňků budete mít přístup kdekoliv ve Vašem smartphonu nebo počítači!!!

Naše produkty můžete objednat přímo, my Vám je dodáme prostřednictví našeho dopravce, který Vám předá sestavený a vyzkoušený motocykl na místo určení.

Služba je na území České a Slovenské republiky, a je zpoplatněna paušální částkou - 100EUR/ 2500Kč.

Po dohodě si jej můžete vyzvednout v sídle společnosti – Příkazy 281, 783 33 Příkazy, ČR.

Nebo motocykly dodáváme prostřednictvím našich obchodních partnerů - opravdových odborníků, kteří pro ně mají od nás veškerou technickou pomoc a náhradní díly a vždy jsou schopni poskytnout odborný servis a radu. Při objednání výrobků zvažte, zda je chcete obdržet přímo od nás prostřednictvím dopravce na Vaši adresu, nebo si je chcete vyzvednout v našem skladu. Nejvíce však doporučujeme, abyste si výrobky vyzvedávali či přímo objednávali u dealerů nejblíže Vašemu okolí nebo nejblíže uvažovanému používání výrobků, aby Vám byl Váš prodejce nablízku, když budete chtít výrobek servisovat, upravovat nebo opravovat nebo budete na něj potřebovat doplňky či náhradní díly.

V komunikaci s námi prosím vždy zatrhněte Vaši volbu dodání motocyklu.

Tabulka velikostí
Náš kód: P157285

Nová česká značka kvalitních strojů, představuje zhmotnění více než dvaceti let zkušeností. Stroje JJM jsou vyráběny podle vysokých celosvětově platných standardů. JJM to jsou kvalitní stroje za rozumné ceny.

0 produktů k porovnání PorovnáváníZobrazit porovnávání